Wszystko Zaczyna Się Od Słuchania

Poznaj moją strategię działania
w marketingu oraz to, jak pomagam swoim Klientom

Audyt działań marketingowych

Przeprowadzam kompletny audyt działań marketingowych w celu optymalizacji zysków. Proponuję wdrożenie odpowiednich elementów na stronach sprzedażowych w celu zwiększenia sprzedaży. Omawiam dogłębnie co należy poprawić lub zoptymalizować.

Strategia & Research

Aby zrealizować wyznaczony cel klienta, opracuję odpowiednie działanie oraz określę budżet reklamowy.

System i Automatyzacja

W tym etapie zajmuję się tworzeniem oraz wdrażaniem systemu w celu dotarcia do nowych klientów.

Marketing i Optymalizacja

Gdy kampania przynosi już wyznaczone efekty, zajmuję się działaniami mającymi na celu uzyskanie lepszych wyników jednocześnie obniżając budżet reklamowy.

Analiza
i remarketing

Analizuję działania reklamowe kont. Konfiguruję wymagane zdarzenia na stronie w celu zwiększenia konwersji oraz sprzedaży.

Dzięki wdrożeniu odpowiednich kodów docieram precyzyjnie do osób, które były na stronie lub wykonały konkretne działania wobec marki.

Poznaj mój sekret działania

Nie będę ukrywał, że to żadna tajemnica. Daje gotowe rozwiązanie i przeprowadzam klientów krok po kroku przez cały proces transformacji prowadząc go z punktu A do punktu B towarzysząc mu ramię w ramię w tym całym procesie zmiany na lepsze.

Rozmawiamy na temat tego, jak się czuje przed naszą współpracą, jakie problemy ma jego firma, co chciałby usprawnić i rozbudować.

Firma to ludzie, dlatego każdy potrzebuje odpowiedniego celu
i schematu działania, aby go zrealizować.

Artur Ścibisz

Przykładowo, trener personalny prowadzący działalność gospodarczą świadczy usługi w zakresie treningów, ustala dietę i rozpisuje treningi dla osób, które są jego klientami. Ciężko pracuje, aby utrzymać rodzinę. 

Brakuje mu czasu, chciałby zarabiać więcej, jest zmęczony fizycznie oraz psychicznie gdyż obawia się kolejnych lockdownów związanych z pandemią. Opracowujemy działania mające za zadanie poprawić jego zasób portfela jednocześnie odciążając go od monotonnych i powtarzalnych działań, które zazwyczaj osobiście musi wykonać.

Klient samodzielnie buduje cały mechanizm. Oczywiście ja towarzyszę mu przez cały ten proces - od budowy strony internetowej, dobrania odpowiednich narzędzi, konfigurowania analityki, wdrożenia kodu pixel Facebooka oraz Google Tag Managera.

Podłączamy autoresponder potrzebny do budowy listy mailingowej, ustalamy sekwencje maili oraz tworzymy całą automatyzację lejków i stron sprzedażowych mających na celu generowanie zysków. 

Mając opracowane produkty, które również pomagam stworzyć, przechodzimy do ustalaniu celów reklamowych oraz strategii działania. Dopiero gdy wszystko jest przetestowane, bramki płatności zintegrowane, można zabierać się do kolejnego kroku jakim są reklamy.

Głównym źródłem reklam są zazwyczaj Facebook, Google, Instagram, na których się skupiam.
W tym miejscu wspólnie ustalamy decyzję co dalej. Czy klient decyduje się samodzielnie prowadzić kampanie reklamowe, czy też działania przejmuje moja agencja.

Jesteś zainteresowany? 

Teraz dla każdego nowego klienta rozpoczynającego współpracę 20% zniżki na prowadzenie kampanii.

Umów się na bezpłatną konsultację zanim zrobi to Twoja konkurencja